Na kontaktoni

Xuzhou Purun Struktura arkitektonike Hapësinor Co, Ltd

Adresë

Xuzhou City, Jiangsu Province, China

telefon

Telefon: +86 17626466881

WeChat: a372609630

orë

Hapur 24 orë në ditë

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

Na kontaktoni tani. 100% Kënaqshmëria Customer garantuar

Gazete
WhatsApp Online Chat!